Yasal Uyarı

 • Kullanım Şartları.

  Bu web sitesi Erdağ Yapı tarafından barındırılmakta ve Erdağ Yapı ya aittir. Herhangi bir erişim veya bu web sitesinin kullanımı Kullanım Koşulları erdağ yapıya aittir.

  Telif hakkı.

  Bu web sitesi ve Erdağ Yapı mülkiyet tüm içeriğini ve telif hakkı korumasına tabiidir. hiçbir koşulda ve Erdağ Yapı rızası dışında ticari yada bireysel kullanım için çoğaltılamaz. Yukarıda açıkça belirtilmediği sürece, aksi takdirde, kopyalama ekranı, indir, herhangi bir bilgi, metin veya bu web sitesinde veya herhangi bir kısmını herhangi bir elektronik ortamda veya basılı kopya yer alan belgeler yeniden yayınlamanız veya yeniden iletmek, çoğaltmak, değiştirmek, dağıtmak, oluşturmak veya olmayabilir görüntü, metin veya belgeler dayalı herhangi bir türev çalışması. Bu belge ya da bir bölümünün herhangi bir kopyası bu telif hakkı uyarısı yanı sıra tüm diğer sahibi bildirimleri içermelidir.
  Bu sitede verilen indirilebilir bilgileri (logo, klasör vb) ürünleri Erdağ Yapı referans gösteren müşteriler için verilmektedir. Erdağ Yapı, sadece adil kullanım için indirilebilir bilgiler, indir, çoğaltmak ve / veya yayınlamak hakkı verir. Burada yer alan hiçbir husus, logoları marka amaçlı kullanmak için bir lisans verilmesi ve bu tür kullanım, marka ihlali sayılacak ve yasanın verdiği ölçüde kovuşturma yapılarak olarak tefsir edilir.

  Ticari markalar.

  Aksi belirtilmedikçe bütün ürün isimleri, Erdağ Yapı veya Erdağ Yapı ortakları ticari markalarıdır. Bu ticari markaların kullanımı kesinlikle yasaktır ve bir telif hakkı veya ticari marka kanunu ihlali olabilir.


  İçerik.

  Bu web sitesinde verilen tüm bilgiler sadece bilgilendirme ve eğitim amaçlı kullanım içindir. Bu web sitesi ya da bunların içeriğini herhangi bir hata ya da eksikliklerden ya da yetersizlik, hiçbir durumda Erdağ Yapı da ortaya çıkan, dolaylı veya arızi zararlar dahil olmak üzere her türlü zarardan sorumlu olacaktır. Erdağ Yapı, bu web sitesi ile bağlantılı üçüncü sitelerin içerik ya da doğa için tüm sorumluluk kabul etmez.

  Yasaları.

  Kullanım Sözleşmesi ve web sitesinin kullanımı ve koşulları sadece Türkiye bilişim kanunları ile yönetilmektedir. Bu Sözleşmeden doğan herhangi bir anlaşmazlık Bakırköy Mahkemeleri ve Mahkemeleri önüne çıkarılır.

  Muhtelif.

  Eğer bu Anlaşmanın herhangi bir hükmünün hukuka aykırı, geçersiz veya uygulanamaz kabul edilirse, bu hüküm tüm diğer hükümlerinin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini müdahale olmadan var olmayan olacaktır. Erdağ Yapı, herhangi bir zamanda web sitesinin içeriği güncelleme hakkını saklı tutar.
1